StrawBerry Black - Berry

Plemeno: kříženec

Pohlaví: pes

Datum narození: 1.11.2002

Výška v kohoutku: 63cm

Váha: 34kg

Zkoušky: ZZO, ZOP, BH, ZPU 1, ZM, IPO-V, SchH A, FPr1, UPr1, StPr1, FPr2

                MD1, HtM1, F1, DwD1, MD2, HtM2

                RH-E, OBZ, OB1

Tituly: MoD1

  

  Berryho příběh: Jednoho krásného dne se mě kamarádka zeptala jestli nevím o někom kdo by chtěl psa, ideálně na hlídaní. A tady to začalo. Napřed pár informací - jednalo se o dvouletého křížence, který se narodil v brněnském útulku. Za ty dva roky si dost prožil, vystřídal tři různé rodiny a měl se počtvrté vrátit do útulku. A pak se to stalo. Uviděla jsem fotky, na kterých byl nádherný pes. Bylo rozhodnuto, ten pes bude hlídat mě. Zrovna bylo pár dní před vánočními svátky, když jsem si pro Beryho (jeho nové jméno) jela. První dojem? No ten byl! Hubený, zanedbaný, ale velmi temperamentní a veselý pes.

  A tak jako my si nemůžeme vybrat svůj osud, tak nemohl ani Berry. Ale já si ho vybrat mohla a doufám, že teď je šťastný - soudím podle toho jak spokojeně spí v mé posteli.

  S Berym jsem si toho hodně prožila a doufám, že ještě hodně prožiji. Hodně mě toho naučil. Složila jsem sním svoji první zkoušku, vyjela na první závody. Ale hlavně se naučila správně komunikovat se psem. Za všechno patří Berymu velké dík!

  

Aktivity: sportovní kynologie    dogdancing    výstavy/voříškiády